Metalizātori


300-A  ANTICOR
 Ierīce ir paredzēta elektroloku metāla (cinks, alumīnijs, cinks-alumīnijs, misiņš, un t.t.) pieputināšanai uz metālisku virsmu ar aizsargāšanas mērķi no korozijas. 

Ierīce komplektā ar pistoli, kurai ir "STOP-START poga, padodošām šļūtenēm ar teflonu caurulītēm un elektrokabeļiem garumā 10 m, ar speciālu pielikumu-fideru vada padošanai - ir mobils agregāts darbiem telpās un svaigā gaisā. 

Aparāts ir samontēts metāliskā korpusā uz ratiņiem un nokomplektēts speciāls spolīšu tureklis ar stiepli (korpusa virsdaļā). Metalizatoram ir nepieciešamās ierīces aparāta strāvas spēka kontrolei, sprieuma kontrolei un vada padošanas kontrole, kā arī izsmidzinošā gaisa spiedes regulēšanas un filtrs-separators. Aparāta darba princips - galēji vienkāršs. Divi vadi, - elektrodi, padodas no spolēm pie uztvērēja-sadalītāja, kurš padod stiepli tālāk pie pistoles pa atsevišķiem kanāliem ar teflonu segumu. Pistolē abas stieples aizspiežas pie sprauslu daļas ar divu piespied skrituļu palīdzību. Piespied padodošie skrituļi tiek darbināti ar motoru-reduktoru, kas ir novietots pistoles rokturī . Sprauslu daļā divas stieples savienosies un izveidos loku, kas izkausē cinku vai alumīniju. Padodams sprauslu daļā saspiestais gaiss vienmērīgi izsmidzina šķidru metālu pēc virsmām. Kārtas (20 - 30 µm) biezums ir atkarīgs no pielietojamās stieples diametra un regulējas ar pistoles kustības ātrumu. Metalizācijas princips ar doto metodi praktiski neatšķiras no nokrāsošanas principa. 

Tehniskie raksturojumi. 
Patērējamā elektroenerģija:3x 400/230 V - 50/60 GHz 
Saspiestā gaisa patēriņš:1.27m³/min (spiede - 5.5 bārs) 
Iziešanu parametri:(pastāvīgā strāva) 16-35 V, 25-300 A 
Pieputināmās kārtas biezums par vienu pieeju:20-30 µm. 

Lietošanas instrukcija uz krievu valodā tiek pievienota. 
Rekomendējamā stieple - cinka Ø 2.0 (vai 2.5 mm), alumīnija Ø 2.0 

Ja aizsargāšanai no korozijas jūs sedzat virsmu ar metālu, tad labākajs veids ir gāzes-liesmas metalizācija ar cinku, alumīniju vai to sakausējumiem. Mūsu firma piedāvā ļoti efektīgu gāzes metalizātoru (pistole) Z-Jet un TOP-Jetzināmo modeļu, Franču firmas SNMI ražošanas. 

Shēmā ir parādīti gāzes-liesmas metalizācijas sistēmas galveni mezgli un to pieslēguma veids pie gaisa un darba gāžu avota. Darba un metalizācijas sistēmas regulēšanas ērtībai ir paredzēts speciāls pārvaldes (pasūtāms atsevišķi) panelis, kas ir novietots tieši pie darbvietas. Uz paneļa ir uzstādīti deggāžu un gaisa padošanas ventiļi-regulatori, manometri, ātri atvienojami savienojumi un patēriņa mērītājs. Ierīcestieples padošanaiun gāzes baloni neietilpst komplektā. Metalizators ir noderīgs darbam ar cinka, alumīnija stiepli vai stiepli no pārējiem sakausējumiem. 

Pie pistoles pasūtījuma nepieciešams norādīt izmantojamas stieples diametru sprauslu pistoles daļas komplektēšanai ar atbilstošajām sprauslām.